Likit ve elektronik sigara likitlerini uygun ücrete ve hızlı gönderim garantisi ile sitemizden satın alabilirsiniz. Bir çok likit çeşidinin bulunduğu sitemizde ürünlerimiz orjinal ve en uygun ücretlere satılmaktadır. Ucuz ve Kaliteli likitin tek markası olma yolunda olan möyölikit sizlere en uygun ve en hızlı likit satış hizmetini sunmaktadır. Sevgili Mösyölikit ziyaretçileri, Elektronik sigara likit ile ilgili aklınıza takılan ve bilmek istediğiniz tüm konuları burada bulabileceksiniz. Evvela elektronik sigaraya şayet yeni başlamış iseniz bilmeniz gerekenler var. Likit, elektronik sigaraların sıvılarıdır. Muhtevanında VG-PG bileşenleri ve En önemli husus olarak nikotin bulunmaktadır. VG ve PG Birleştirilerek base oluşturulur bu baseye ise nikotin ilave ettiğinde nbase olarak adlanır. Nbase’ler her likitin ana bileşenidir nbase olmadan likit olmaz.Elektronik sigaralarda kullandığımız likitler çeşitli aromalarla tadlandırılır ve önümüze sunulur. Nikotin seçenekleri ise DL (Ciğer çekim) 0,3,6MG Nikotin olarak MTL(Sigara İçimi) 9,12,18MG nikotin olarak önümüze sunulmaktadır.Buharkeyf’den alacağınız likitlerde MTL ve DL olarak sınıflandırılmıştır.Çoğu elektronik sigara kullanıcısı DL içmektedir bu yüzden sitemizdeki likitlerin %90’ı Ciğer çekim içimine uygun orantılarda ve nikotine sahiptir.Likiti genel manasıyla bu şekilde izah edebiliriz.

ELEKTRONİK SİGARA LİKİT ve E SİGARA LİKİT : Türkiyenin en çok beğenilen firması olarak sizlere en uygun ve en güzel likitleri satmaktayız, elektronik sigara likiti denilence ilk akla gelen sitelerden olma sebebi ile piyasada bir çok siteden daha ucuz likit satışı yapmaktayız. Aynı gün kargo ve kapıda ödeme olanağı ile aldığınız her ürünü kontrol ederek ve görerek satın alabilirsiniz.Her gün dilediğiniz vakitte elektronik sigara likit ile ilgili uzman kadromuzdan whatsapp veya canlı destek yoluyla destek alabilir aklınıza takılan tüm sualleri sorabilirsiniz..
LİKİT SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?: Likit seçiminde En ehemmiyetli etken ağzınızın tadına uygun olması ve sizi nikotin olarak doyurması çok ehemmiyetlidir. Nikotin açısından şayet vucudunuzu nikotine doyuramaz iseniz lanet sigaraya geri dönebilirsiniz.Bu yüzden Nikotin seçimlerinizi yüksekten aşşağı tecrübe ederek likitleri almanızı öneriririz örnek olarak 9MG nikotinli likit alarak size yetip yetmediğiniz tecrübe edebilirsiniz.9MG Ağır gelirse şayet 6MG nikotinli bir likit alıp tekrar tecrübe yapmanızı öneriririz. Böylelikle Hem sigara lanetine geri dönmemiş olursunuz hemde israf ve fazla masrafdan kurtulmuş olursunuz.
LİKİT ÜCRETLERİ?:Likitler premium veya normal olarak sınıflandırılırlar ancak son zamanlarda normal likitler dahi premium kalitesinde yapılmaktadır bu nedenle ilk olarak size uyan ve ben bunu içeceğim diyebileceğiniz bir tadda likit bulmanız gerekmekte.Normal likit ücretleri bazen kampanyalarla çok ucuz olmakla birlikte pahalıda gelebilir bu günümüz koşullarında ve firmaların belirlediği fiyatlar ile değişkenlik göstermektedir.Örnek vereceğimiz likit ücretleri ise ekseriyetle normal likit ücretleri 30ML 30TL gibi rakamlara satılmaktadır.Fakat şuanda bizim yapmış olduğumuz kampanya gibi, bu tür kampanyaları kaçırmamanız sizin açısınızda çok daha gidersiz olucaktır.
LİKİT MARKALARI?:Mösyölikit ekibi olarak sizlere en çok beğenilen ve en çok isteyen likitleri satmaktayız.
Likit elektronik sigaraların vazgeçilmezidir, bu yüzden e-likit çok ehemmiyetlidir.Likit satın almak için heyetmiş olan sayfamızda bir çok markanın özel karışım likitleri ve premium likitleri bulunmaktadır.
Premium likit satın almak için ve özel karışım likit satın almak için yalnızca sitemizi takip faktörüz ve ne aradığınızı bilmeniz yeterlidir.
En tanınmış kişi markaların professionel yapım likitleri ve özenle ekibimiz tarafından seçilmiş olan mevcut likitlerin hepsi tecrübe etmiş ve sitemize ondan sonra ilave edip satışa sunulmuştur.
Elektronik sigara kullanıcılarının beğenisine sunduğumuz ve hergün onlarca sipariş ile sattığımız elektronik sigara likiti uygun fiyatlar ve dilediğiniz nikotin değerleri ile satışta bulabilirsiniz.Güvenilirliği ile ün yapmış olan buharkeyf.co likit satışında çığır açarak daimi kampanya yapan nadir ve ender sitelerdendir.Elektronik sigara likitlerinin bir çok değişik tadları bulunmaktadır.Sizlerde ağzınıza uygun likit bulmak için arayışa girmektesiniz ve bu nedenle kurmuş olduğumuz sayfamızda her damağa uygun likit bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir